mijn diensten
Begeleiding,Coaching en Bemiddeling
EnKontakto (nonduale) coaching en begeleiding
EnKontakto (nonduale) coaching en begeleiding helpt je de weg te vinden naar binnen. Daar waar je je ‘thuis’ voelt. Je leert om je leven dusdanig in te richten dat er helderheid ontstaat om je werk en je leven vorm te geven op een wijze waarvan jij én je omgeving blij worden. Het draagt bij aan het begrijpen van jezelf en contact te krijgen met de kwaliteiten die jij in je draagt. Daar hoort dan ook bij dat je contact gaat maken met belemmerende overtuigingen over jezelf en over ‘de wereld’ waardoor innerlijke rust en vrede kunnen ontstaan. Omdat je in contact komt met zingeving.
“Gratitude is the wine for the soul. Go on. Get drunk”
~Rumi
Conflictbemiddeling
EnKontakto conflictbemiddeling biedt jou de mogelijkheid om alles in het werk te stellen om er met de groep of met de conflictpartner uit te komen. Daarbij wordt voornamelijk gewerkt met de methodiek van Geweldloze Communicatie (groeps) mediation.
Voorafgaande aan dit proces kan individuele coaching en/of begeleiding een versnelling van het proces teweegbrengen. (Pre-mediation)
De inhoud
EnKontakto (nonduale) coaching en begeleiding kan onder andere inhouden dat je intervisie of supervisie krijgt waardoor je bijvoorbeeld een klankbord krijgt om bij veranderingsprocessen flexibel én op je eigen spoor te blijven.
Andere mogelijkheden zijn:
- Stress in het algemeen
- Oud zeer oplossen.
- Conflictcoaching
- Unfinished business aanpakken
- Zal ik bij dit bedrijf blijven werken?
- Hoe blijf ik uit een dreigende burn-out?
- De aanloop naar een scheiding.
- De problematiek na de scheiding.
- Hoe kom ik af van, al dan niet regelmatige, depressieve perioden?
- Hoe kan ik rouwen over verlies? (Overlijden, baan, geliefde,…….)
- Besluiteloosheid/keuzestress
En al die andere mogelijke zaken waarvan jij of je team in onbalans bent geraakt en niet weet hoe die balans terug te krijgen.
Situaties
Onder verwijzing naar mijn CV (bekijk hier), ervaar ik er veel plezier in om mensen te ondersteunen in situaties waarin ze extra handvatten nodig hebben om anders te functioneren en/of voor zichzelf geen mogelijkheden meer zien om ‘eruit te komen’.
Alle genoten opleidingen en opgedane ervaring staan ter beschikking om er, weer, het beste van te maken.
Situaties als bijvoorbeeld:
- Vastlopen in jezelf of in je werk
- Een moeilijk gesprek niet aan willen of aandurven
- Van feedback naar feed forward
- Functioneringsgesprekken die niet werken
- Coaching binnen een conflict
- Conflictbemiddeling tussen partijen
- Moeizame gesprekken rond scheiding en/of omgangsregeling
- Conflictmanagement training in organisaties
- Familiegesprekken
- Ouder-kind problematiek
- Niet optimaal functionerende medewerkers
“Bovenstaande is onder meer gebaseerd op Non-duale filosofie en westerse psychologie, Geweldloze Communicatie, NLP en Vitaliteitscoaching. Al naar gelang wat aan de orde is. Waar het in principe verder op neerkomt is dat je gaat leren om te kunnen zijn met wat is en vanuit zelfcompassie kunt kijken naar wie je echt bent.”
Kennismaken?
Aan een traject gaat een vrijblijvend kennismakingsgesprek vooraf. De sessies bestaan uit gesprekken van 1 uur tot maximaal 90 minuten. Na het 3e gesprek vindt een evaluatie plaats. De sessies vinden plaats op een in overleg te bepalen plaats of per skype, zoom of face-time. Bel me gerust op voor een oriënterend gesprek en maak kort kennis met de mogelijkheden die zich dan ontvouwen.